O Concept Energy

Jesteśmy zespołem ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, finansowej, budowlanej oraz energetycznej. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla małych i średnich firm, rolnictwa, jak również dla Klientów indywidualnych. Zajmujemy się również pozyskiwaniem lokalizacji, projektowaniem oraz pełnym procesem inwestycyjnym, związanym z budową farm fotowoltaicznych. Każdą instalację projektujemy i dopasowujemy pod unikatowe potrzeby naszych Klientów.
Zapewniamy wyłącznie sprawdzone komponenty najwyższej jakości oraz systemy montażowe dopasowane do właściwego poszycia dachowego. Montaż instalacji przeprowadzają nasi certyfikowani fachowcy. Concept Energy to gwarancja jakości i dbałości o każdy szczegół.

Piotr Stański - Prezes Zarządu Concept Energy

Piotr Stański

Prezes Zarządu Concept Energy

Kim jesteśmy jako firma?

Jesteśmy odpowiedzialni, kompetentni, innowacyjni i konkurencyjni – od tego zależy sukces nasz, a także wszystkich naszych partnerów biznesowych. Dlatego też stworzyliśmy nowoczesną, opartą na tych wartościach organizację – godną zaufania i odpowiadającą na potrzeby naszych Klientów: polskich przedsiębiorców, firm produkcyjnych, gospodarstw rolnych oraz polskich rodzin.

Pod marką Concept Energy oferujemy profesjonalne i rzetelne doradztwo w zakresie inwestycji w fotowoltaikę. Do dyspozycji Klientów oddajemy szereg doświadczonych specjalistów z wielu branż, jak i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne. Działamy z poziomu specjalisty, takiego, który mówi językiem bliskim ludziom i któremu ludzie ufają. Klienci zapraszają nas przecież do swoich domów i przedsiębiorstw.

Bardzo ważnym aspektem jest dla nas zakup komponentów wchodzących w skład instalacji fotowoltaicznych, które montujemy. Są to produkty najwyższej jakości – sprawdzone i niezawodne. Korzystamy z podzespołów renomowanych producentów oraz dystrybutorów paneli fotowoltaicznych i falowników, którzy swoje firmy prowadzą w uczciwy, bliski nam sposób. Troska o zasoby środowiska naturalnego to ważna część naszej działalności.

Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby nieustannie rosła świadomość społeczna Polaków w tym zakresie. Energia elektryczna jest nam przecież wszystkim niezbędna. Dzięki nam Klienci dowiadują się, jak mogą na niej oszczędzać. Korzystanie z OZE to nie tylko dbałość o naszą planetę, lecz także zmniejszenie kosztów prowadzenia własnego biznesu. Fachowe wsparcie Doradców Concept Energy oraz wykorzystanie najnowszej technologii z zakresu odnawialnych źródeł energii sprawią, że dzięki comiesięcznym oszczędnościom na rachunkach za energię elektryczną łatwiej będzie realizować wszystkie biznesowe plany rozwojowe.

Marcin Radomyski - Dyrektor działu technicznego

Marcin Radomyski

Dyrektor Działu Technicznego

Mariusz Lach - Dyrektor działu marketingu i komunikacji

Mariusz Lach

Dyrektor Działu Marketingu i Komunikacji

Agnieszka Kwiatkowska - Dyrektor Sieci Partnerskiej

Agnieszka Kwiatkowska

Dyrektor Sieci Partnerskiej

Agata Fuz - Kierownik ds. Sprzedaży Partnerskiej

Agata Fuz

Kierownik ds. Sprzedaży Partnerskiej

Concept Energy to ekspert od fotowoltaiki.

Obejrzyj film i dowiedz się więcej.