O Concept Energy

Jesteśmy zespołem ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, finansowej, budowlanej oraz energetycznej. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla małych i średnich firm, rolnictwa, jak również dla Klientów indywidualnych. Zajmujemy się również pozyskiwaniem lokalizacji, projektowaniem oraz pełnym procesem inwestycyjnym, związanym z budową farm fotowoltaicznych. Każdą instalację projektujemy i dopasowujemy pod unikatowe potrzeby naszych Klientów.
Zapewniamy wyłącznie sprawdzone komponenty najwyższej jakości oraz systemy montażowe dopasowane do właściwego poszycia dachowego. Montaż instalacji przeprowadzają nasi certyfikowani fachowcy. Concept Energy to gwarancja jakości i dbałości o każdy szczegół.

Paweł Płecha - Prezes Zarządu Concept Energy

Paweł Płecha

Prezes Zarządu Concept Energy

Kim jesteśmy jako firma?

Jesteśmy odpowiedzialni, kompetentni, innowacyjni i konkurencyjni - od tego zależy sukces nasz, a także wszystkich naszych partnerów biznesowych.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy sukces jest krótkotrwały, jeżeli nie został zbudowany na solidnych, uczciwych i przejrzystych zasadach biznesowych. Dlatego też stworzyliśmy nowoczesną, opartą na tych wartościach organizację - godną zaufania i odpowiadającą na potrzeby naszych Klientów – polskich przedsiębiorców, firm produkcyjnych, gospodarstw rolnych oraz polskich rodzin.

Pod marką Concept Energy oferujemy profesjonalne i rzetelne doradztwo w zakresie inwestycji w fotowoltaikę. Do dyspozycji Klientów oddajemy szereg doświadczonych specjalistów z wielu branż, jak i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne. Działamy z poziomu specjalisty, ale takiego, który mówi językiem bliskim ludziom i któremu ludzie ufają. Klienci zapraszają nas przecież do swoich domów i przedsiębiorstw.

Bardzo ważnym aspektem dla nas jako firmy jest też zakup komponentów, które wchodzą w skład montowanych przez nas instalacji fotowoltaicznych. Muszą to być produkty sprawdzone i niezawodne, produkty najwyższej jakości – gdyż, w ostateczności, to nas Klienci utożsamiają z całością instalacji.

 

Pracujemy z najlepszymi producentami i dystrybutorami paneli fotowoltaicznych i falowników, którzy swoje firmy prowadzą w uczciwy, bliski nam sposób.

Troska o środowisko naturalne to ważna część naszej działalności. Wciąż rośnie świadomość społeczna w tym zakresie, dlatego chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, stale podnosząc nasze kwalifikacje. Energia elektryczna jest nam wszystkim przecież niezbędna. Dzięki nam Klienci dowiadują się jak mogą na niej oszczędzać. Nie tylko dla dobra środowiska naturalnego, ale i ze względów ekonomicznych!

Rozwijanie własnego biznesu nie musi wcale oznaczać ciągłego zwiększania kosztów jego prowadzenia. Wręcz przeciwnie, fachowe wsparcie doradców Concept Energy oraz wykorzystanie najnowszej technologii z zakresu odnawialnych źródeł energii sprawią, że dzięki wysokim comiesięcznym oszczędnościom na rachunkach za energię elektryczną łatwiej będzie realizować wszystkie biznesowe plany rozwojowe.

Zapraszam do współpracy!

Marcin Radomyski - Dyrektor działu technicznego

Marcin Radomyski

Dyrektor Działu Technicznego

Mariusz Lach - Dyrektor działu marketingu i komunikacji

Mariusz Lach

Dyrektor Działu Marketingu i Komunikacji

Magdalena Szykuła - ierownik działu sprzedaży B2B

Magdalena Szykuła

Kierownik Działu Sprzedaży B2B

Anna Spilaszek - Koordynator Działu Sprzedaży Partnerskiej

Anna Spilaszek

Koordynator Działu Sprzedaży Partnerskiej

Concept Energy to ekspert od fotowoltaiki.

Obejrzyj film i dowiedz się więcej.