Puść dobrą energię w świat! Program poleceń

Puść dobrą energię w świat! Program poleceń

Fotowoltaika Program Poleceń - jak to działa?

To nie nowina, że… dobro wraca! Jesteś zadowolony ze swojej instalacji fotowoltaicznej i już cieszysz się z niezależności, wygody i zielonej energii, którą daje? Świetnie. To idealna okazja, by podzielić się swoją radością z innymi i jeszcze na tym skorzystać. Weź udział w programie poleceń i zobacz, ile możesz zyskać!

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Nasz program poleceń jest otwarty dla wszystkich klientów Concept Energy. Jeśli już posiadasz swoją instalację i jesteś zadowolony z jej funkcjonowania, teraz możesz zachęcić do skorzystania z naszej oferty swoich sąsiadów i współpracowników. A może jesteś przedsiębiorcą? Ten program również obejmuje fotowoltaikę dla firm – niech Twoi kontrahenci korzystają z zielonej energii!

Ile można zyskać?

W naszym programie możesz polecić usługi Concept Energy dowolnej liczbie osób czy firm. Za każdego klienta, który z Twojego polecenia zdecyduje się zrealizować z nami instalację fotowoltaiczną otrzymasz 1000 zł. W przypadku instalacji na firmę możesz zarobić jeszcze więcej, bo aż 80 zł za każdy kWp instalacji! Brzmi dobrze? No to do dzieła!

1000 zł za każdą instalację fotowoltaiczną z polecenia 80 zł za każdy kWp instalacji fotowoltaicznej na firmę!

Program Poleceń w 4 krokach

To bardzo proste. Klient, u którego została już wykonana instalacja, poleca kolejną osobę zainteresowaną fotowoltaiką. Przekazuje do swojego opiekuna handlowego dane kontaktowe osoby zainteresowanej w celu przedstawienia oferty. Jeśli oferta zostanie zrealizowana, otrzymasz swoją premię! Jeśli masz jeszcze pytania o nasz program poleceń, skontaktuj się z naszym doradcą – chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości.

Fotowoltaika - Program poleceń w 4 krokach

  • 1. Zrealizuj z Concept Energy instalację fotowoltaiczną w swoim gospodarstwie lub firmie.
  • 2. Poleć naszą firmę innym osobom lub przedsiębiorcom.
  • 3. Przekaż dane kontaktowe zainteresowanych do naszego doradcy handlowego.
  • 4. Zarabiaj bez ograniczeń!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij imię i nazwisko
Wypełnij telefon kontaktowy
Wypełnij adres e-mail
Wypełnij kod pocztowy
Wypełnij miasto
Zaznacz zgodę