Oszczędzaj na prądzie, na zawsze!

Oszczędzaj na prądzie, na zawsze!

Obniżanie kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa

W wielu branżach koszty energii elektrycznej mają kluczowy wpływ na rentowność produkcji i oferowanych usług. Nawet jeśli nie jest on bezpośredni, to obniżenie kosztów dostaw energii elektrycznej znacząco poprawi bilans finansowy przedsiębiorstwa. Dla firm, które w sposób świadomy chcą zarządzać energią i jednocześnie stać się bardziej konkurencyjne, inwestycja w fotowoltaikę jest najlepszym rozwiązaniem.

 

Niezależność energetyczna

Ceny energii elektrycznej podlegają ciągłym zmianom. Oznaczają one zazwyczaj wzrost cen prądu i dodatkowe koszty opłaty mocowej. Instalacja własnej elektrowni słonecznej pozwoli uniezależnić się od wahań cenowych, ale też na skuteczniejsze planowanie wydatków w firmie.

 

Korzystne finansowanie

Dobra instalacja fotowoltaiczna nie jest tania. Dlatego profesjonalny sprzedawca fotowoltaiki od Concept Energy posiada w swojej ofercie atrakcyjne formy finansowania, takie jak leasing, czy pożyczka. Korzyści z OZE widoczne są już w niedługim czasie od podpisania umowy, a comiesięczne oszczędności pozwalają pokryć w pełni raty zobowiązania!

 

Szybka realizacja

Dzięki stałej dostępności komponentów w naszych własnych magazynach, Concept Energy gwarantuje szybki montaż instalacji fotowoltaicznej. Doradcy pomogą zrealizować wszystkie formalności w imieniu Klienta, aby przyspieszyć cały proces. Realizacja fotowoltaiki możliwa już w 10 dni! 

 

Tarcza podatkowa

Kwoty poniesione na rzecz instalacji fotowoltaiki, m. in. takie jak raty leasingu, można ująć w kosztach prowadzenia działalności. Pozwala obniżyć podatek dochodowy i VAT. To kolejne źródło oszczędności, zaraz po niższych rachunkach za prąd!

 

Bezpieczeństwo

Decydując się na własną elektrownię słoneczną, warto zwrócić uwagę na jakość oferowanej instalacji. Concept Energy gwarantuje pełną zgodność z wszelkimi wymaganiami ochrony przeciwpożarowej. Co więcej, komponenty posiadają wieloletnią gwarancję producenta. 

 

Twój biznes, może znacząco zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną dzięki instalacji fotowoltaicznej. Dowiedz się więcej o kampanii Concept Energy pod hasłem: Oszczędzaj na prądzie, na zawsze! i zrealizuj fotowoltaikę o 10% taniej! 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij imię i nazwisko
Wypełnij telefon kontaktowy
Wypełnij adres e-mail
Wypełnij kod pocztowy
Wypełnij miasto
Zaznacz zgodę